למה המוצר/שירות שלכם צריך סרטון?

האמת היא שהתשובה די פשוטה. סרטון אפקטיבי הוא השיטה הטובה ביותר להעביר מסרים בעולם הדיגיטלי. כשאנחנו צופים בסרטון, יכולת הריכוז שלנו עולה, החושים שלנו (ראייה ושמיעה) מכוונים אך ורק לסרטון ואנחנו ברמת מוכנות אידאלית למסרים שיופיעו בסרטון (קומיים, שיווקיים, הדרכתיים ועוד).

אם אנחנו משווים צפייה בסרטון לקריאה של טקסטים או לצפייה בתמונות, אנחנו מבינים שהמיקוד והריכוז שנדרשים, על מנת לאתר את מה שרלוונטי עבורנו, מעייפים אותנו ועלולים לגרום לנו לנטוש, עוד לפני שהגענו למסרים החשובים שרצה המפרסם להעביר.

הסרטון מגשר על הפער הזה בדיוק, שבין הריכוז של קהל היעד לבין המהירות שבה המסר עובר. עם כתיבה נכונה של תסריט, עם מסרים מתאימים וויזואל איכותי, אנחנו שובים את קהל היעד ומשאירים אותו ממוקד, כאשר  המידע הרלוונטי מגיע אליו בצורה נוחה לעיכול ואפקטיבית. בהתאם לכך, אנחנו גם מצליחים להניע את הקהל היעד שלנו לפעולה בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה.

אחרי שהשתכנעתם שאתם צריכים סרטון, עולה השאלה, איפה הכי אפקטיבי להעלות את הסרטון?

[huge_it_slider id="1"]
המקום הטבעי של הסרטון הוא במקום שבו תרצו שהמסר יהדהד.
זה יכול להיות באתר האינטרנט שלכם, בקמפיין פייסבוק, בפרי-רולים ליוטיוב או בתערוכה / כנס שמאוד חשוב לכם לבלוט בו ביחס לאחרים. וכמובן, הסרטון יכול לשמש גם בפגישות שיווק ומכירה או במפגש עם משקיעים פוטנציאליים.
היופי בכל זה הוא שאין צורך בסרטון נפרד לכל אחת מהמדיות. במרבית המקרים, סרטון טוב יכול להיות יעיל לכל המדיות.סרטון תדמיתי שנועד להגדיל את המודעות למותג יוכל להתאים לכנסים, תערוכות, הרצאות, פגישות עם לקוחות / משקיעים  וכדומה. סרטון הסבר על שירות יכול להתאים לאתר, דף נחיתה, פגישה פרונטלית וככלי מכירה בקמפיינים. עם זאת, ישנם מקרים שבהם המסר מאוד ממוקד וספציפי. למשל, מסר לתערוכה שבה תרצו למשוך אנשים לביתן שלכם, יהיה שונה ממסר לגולש שמגיע לדף נחיתה לקמפיין על מוצר ספציפי. לכן, קיימים מקרים בהם יהיה צורך בהתאמות של הסרטון למסרים השונים או לקהל היעד השונה.

סרטון שהופק למטרה זו או אחרת יכול להיות מומר למספר גרסאות שונות בהתאם למדיות השונות ולצרכים המשתנים של הלקוחות. לדוגמה, סרטון תדמית שהפקנו עבור חברת "קונדואיט", הומר לאחר מספר חודשים לגרסאות מקוצרות של 30 ו-15 שניות, ששימשו לקמפיינים Pre-Roll מוצלחים מאוד ביוטיוב. דוגמה נוספת, חברת "פורטנוקס" נסעו עם סרטון שהפקנו להם לתערוכות בחו"ל. לאחר מכן, הומר הסרטון המדובר לגרסאות שונות ששימשו אותם לאתר האינטרנט ולצרכי הדרכה שונים.

קונדואיט – גרסא מלאה. 

קונדואיט – גרסא מקוצרת לפרסום ביוטיוב

 

עדיין סקפטים?
אין כמו קצת סטטיסטיקות, לגוף ולנפש, שיסייעו לכם להבין עד כמה סרטון אפקטיבי יכול לשנות את אחוזי המכירות או להגדיל את הפניות באתרכם (לידים).

  • שימוש בווידאו מגדיל ב- 74% את יכולת האנשים להבין את המוצר/ שירות שלך.
  • אנשים שוהים באתר שמכיל סרטון פי 2 בממוצע מאשר באתר ללא סרטון.
  • 90% מהאנשים מוצאים בסרטונים ככלי עזר מועיל בקבלת החלטות.
  • אחוז ההמרה לאתר עם סרטון גדל בכ- 20%.זה המון!
  • אתרים הכוללים סרטונים בתוכן מקבלים דירוג גבוה יותר בצורה משמעותית בקידום האורגני בגוגל.

מחפשים עוד נתונים מעניינים? הקליקו פה.

אם אתם עדיין מתחבטים, או מעוניינים לקבל פרטים, אתם מוזמנים לפנות אלינו:
03-6399353
info@bilderish.com

אהבתם את המאמר? בטוח אתם מכירים מישהו שיאהב גם!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

בואו נדבר, יהיה כיף.